Medis

Agjent/e i/e Shitjes (50) (në tërë territorin e Kosovës)

	 	 

KERKOJM 50 AGJENT TE SHITJES

Deshironi një punë stabile e ne veçanti një punë me orar flexibil dhe të ardhura shumë të mira??

Atëher NXITONI!

Kompania.me renome botërore në fushën e shitjeve të produkteve mjekësore Medis, kerkon 50 AGJENT TE SHITJES, në tërë territorin e Kosovës!!

Kushtet qe duhët plotësuar:

 • Te jetë komunikativ/e
 • Të ketë se paku Arsimin e Mesëm te përfunduar
 • Veturë ne dispozicion (shpenzimet nga Kompania)
 • Çiftet ( mashkull femer) kanë përparësi
 • Energjik dhe te gatshem per punë të menjëhershme

Kompania ofron:

 • Kushte jashtëzakonisht te mira pune
 • Orar flexibil ( 4 orë punë)
 • Udhëtime te rregullta jashtë vendit
 • Pagë me standarde Evropiane ( 500€ +)
 • Trajnime pa pagesë
 • Çertifikim pas trajnimeve

Krejt çka ju duhët:

Dergoni nje CV me nje foto ne email adresen e dhënë me poshtë, dhe ekipi ynë do ju kontkatojë ne kohën më të shkurt te mundur librex2018@outlook.com ose 045/100-094

Ju lutem na kontaktoni edhe permes telefonit ne orarin 10 deri ne 15.

 

Shikime 3013
Kategoria Shitje
Skadon 22 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC