Pozita: Bileter/e

Keni dëshirë të punoni në një ambient dinamik? Atëherë bëhuni pjesë e ekipës sonë të Cineplexx në Prizren!

Gjithçka që ju duhet të ofroni është:

  • Vullnet pune;
  • Shkathtësi organizative dhe komunikimi;
  • Vetiniciativë;
  • Të gatshëm të punoni me standarde dhe rregulla të një kompanie ndërkombëtare dhe
  • Të punoni në ekip.

Çka ofrojmë ne:

  • Një ambient argëtues të punës;
  • Kushtet e punës sipas ligjeve të Kosovës në fuqi;
  • Mundësi avancimi ne karrierë dhe;
  • Shërbime shtesë nga kompania.

Ju lusim që CV-të tuaja me fotografi personale t’i dërgoni në këtë e-mail : cineplexx.prizren@cineplexx.eu

Afati i fundit per aplikim: 28.11.2021

Shikime 1596
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC