Viva Fresh Store

Arkatar/e dhe Sektorist/e (Bardhosh)

	 	 

Aplikoni duke derguar VC-ne tuaj ne email: recruiting@vivafresh-rks.com apo duke klikuar ne linkun:https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-bardhosh/

Shikime 623
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC