StarLabs

QA Engineer (2 pozita)

	 	 

StarLabs eshte ne kerkim te 2 QA Engineers te cilet do te kete pergjegjesi kryesore te testojne manualisht aplikacione te klientit dhe te raportoje problemet apo gabimet gjate zhvillimit.

Nese ke eksperience nga ndonjera nga keto te lutem apliko!

 • I kupton mire REST standarded edhe si jane te implementuara
 • Kupton proceset edhe teknikat e testimit
 • Eksperience ne Design Testing
 • Testimin e UI / UX ne Web
 • Raportim te bugs

Bonus:

 • Aftesi bazike ne Front End 
 • Aftesi bazike ne Backend 
 • Aftesi ne Wordpress
 • Aftesi ne React JS 

Kushtet minimale per aplikim:

 • Niveli i gjuhes angleze te jete i larte
 • Te kete vullnet per te mesuar
 • Saktesi dhe fokus ne pune

Cka ofron StarLabs

 • Mentorim dhe keshilla
 • Ndihme nga i gjithe stafi per aftesim profesional
 • Mundesi ngritje ne karriere
 • Mundesi ne aftesim profesional
 • Sigurim Shendetsor
 • Ambient profesional edhe super friendly
 • Game room (Hapsire e dedikaur per Playstation, Pikado, Table football, Ping Pong)
 • Social Clubs (Termine javore per sporte, pjesemarje ne turnire lokale, esports and tournaments)
 • Pune hibride (nga zyrja dhe shtepia)
 • Trajnime dhe Workshops ne teknologji te ndryshme ne StarLabs
 • Trajnime profesionale nga klientat e StarLabs
 • Bonuse te ndryshme si ne Shtije, Rekrutim, etj.
 • Hackathons the mudesi te spinoff/investimit nga StarLabs
 • Ambient pune pa presion te larte apo mikromenaxhim
 • Kurse ne pune te gjuhes angleze
 

Shikime 21634
Kategoria Informatikë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC