Art Restaurant

Shankist/e, Kamarier/e, Ndihmës kuzhinier/e

	 	 

Art ekipa po t’pret – Bonu pjesë e jona!

Art Restaurant me lokacion në Zonen Industriale Prishtinë hap konkurs pune për pozitat:

 Shankist/e (1)

 Kamarier/e (1)

 Ndihmës kuzhinier/e (1)

Kualifikimet e preferuara:

  • Të ketë përvojë të kënaqshme të punës
  • Të ketë të kryer shkollën e mesme
  • E preferuar njohja e gjuhës angleze

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • T’u përmbahet rregullave të vendosura nga Art Restaurant për pastërtinë dhe shërbimin e klientëve
  • Të ndërtojë mentalitetin “Klienti është Mbret”
  • Të jetë komunikativ/e dhe bashkëpunues/e
  • Art Restaurant ofron ambient pune superior me paga konkuruese për tregun e punës!

Kandidatet e interesuar për këto pozita mund të kontaktojnë në numrin e telefonit: 044/191-274 nga ora 08:00 deri në orën 18:00.  

Konkursi është i hapur nga data 22.11.2021 deri më 28.11.2021.

Shikime 458
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC