Rockuzinë

Kuzhinier/e, Ndihmëse Kuzhiniere, Banakier/e, Kamarier/e, Audio/Sound Engineer

	 	 

Të gjithë të interesuarit që duan të jenë pjesë e Rockuzinë, ftohen që të aplikojnë për pozitat e hapura të punës:

Kuzhinier/e,
Ndihmës-kuzhiniere,
Banakier/e,
Kamarier/e,
Audio/Sound Engineer,


Kualifikimet dhe kërkesat:

  • Të ketë të kryer shkollën e mesme.
  • Të ketë përvojë pune të mëparshme në këto pozita.
  • Të jetë i gatshëm për punë ekipore.
  • T’i përshtatet orarit fleksibil të punës.
  • Të ketë qasje me përgjegjësi dhe përkushtim të lartë në punë

Çka ofrojmë ne:

  • Ambient profesional dhe motivues.
  • Kompensim sipas aftësive dhe rezultateve të arritura.
  • Mundësi të përparimit në karrierë.

Si të aplikohet:
Të interesuarit/at mund të dërgojnë CV-të e tyre në e-mail adresën informata@rockuzine.com duke specifikuar pozitën për të cilën po aplikojnë.

Afati i fundit per aplikim: 21.12.2021

Rockuzinë ofron mundësi të barabarta punësimi pa e diferencuar apo diskriminuar askënd dhe inkurajon të gjithë të dërgojnë CV-të e tyre.

Për më shumë informata kontaktoni në numrat 049112189, tel ose viber.

Shikime 684
Kategoria Gastronomi
Skadon 12 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC