Kupohajna

Menaxher/e për Shitje, Menaxher/e për Prishtinë, Shofer për Dërgesa

	 	 

Kupohajna.com, me gati 5 vite prezencë në tregun e Kosovës, është kompanija më e madhe e shpërndarjes së ushqimit.
Kupohajna tani po rritet edhe më shumë, na kontakoni në hr@kupohajna.com ose 048-811-113.
Prishtinë:

  • Menagjer/e për Shitje me përvojë (Business to Business)
  • Menagjer/e për Prishtinë
  • Shofer për Dërgesa (me Motoçikletë dhe Biçikletë me Rrymë)

Për të gjithë Kosovën:
Dërgoni  CV’n në hr@kupohajna.com  nga e gjithë Kosova, për pozitat qe do të hapen së shpejti në të gjitha qytetet.

Shikime 2846
Kategoria Shitje
Skadon 15 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC