Brillant – AS

Rrobaqepës/e (2)

	 	 

Brillant – AS: Rrobaqepëse (2) – Prishtinë

Përgjegjësitë:

  • Prerja dhe qepja e perdeve

Orari: 09:00 – 17:00

Gjysëm ore pauzë

E dielja pushim

Me kontratë të punës

Vendi i punës: Kurriz, Dardani - Prishtinë

 

Kontaktet për aplikim:

E-mail: agimselimi57@gmail.com

Numrat e telefonit: (+383) 49 503 875 / (+383) 44 179 503

Shikime 393
Kategoria Art & Dizajn
Skadon 13 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC