Komuna e Vushtrrisë

Punëtor në Nxemje Qendrore në QKMF

	 	 

Te gjithe kandidatet e interesuar , aplikacionet mund ti marrin ne Qendren per Sherbim me Qytetar ne komunen e Vushtrrise ose ne webfaqen zyrtare te komunes se Vushtrrise
 
https://kk.rks-gov.net/vushtrri/  , https://kk.rks-gov.net/vushtrri/category/mundesi-punesimi/aplikacione/ dhe te plotesuara ti dorezojne ne Qendren per Sherbim me Qytetar ne Komunen e Vushtrrise.

Shikime 430
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Vushtrri
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC