Aquamedikal

Shitës/e

	 	 
MEDIKAL dyqan me uniforma mjeksore 
Lokacioni: Ulpiane 
Detyrat dhe përgjegjësitë:
  • Mirëpret dhe shërben klientët;
  • Shitja e produkteve
  • Rregullimi, mirëmbajtja dhe pozicionimi i produkteve sipas standardeve të brendit;
Kualifkime te kërkuara dhe kriteret:
  • Eksperience pune në shitje
  • Aftësi te theksuara organizative,komunikuese dhe ndër-personale
  • E motivuar dhe ambicioze 
Inkurajohen të gjithë kandidatët e interesuar të cilët i plotësojnë kushtet e cekura më lartë të aplikojnë duke dërguar CV në email adresën aquamedikall@gmail.com
Afati i aplikimit është 15 ditë nga dita e shpalljes (15.11.2021)
Shikime 747
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC