Pasta Fasta

Ndihmës/e Kuzhine (Çagllavicë-Lipjan), Ndihmës/e Kuzhine (2) (Prishtinë)

	 	 
  1. Ndihmese e kuzhines / Lokacioni Çagllavice-Lipjan.
Pergjegjesite :
  • Mirembajtje e vendit te punes.
  • Larje e eneve / mjeteve te punes.
  • Grirje e perimeve. 
  • Ndihmese ndaj pergatitjeve te kuzhines
Orari 7:00-15:00.
Gjysme ore pauze.
E diele pushim.
Me kontrate te punes.
 
Per aplikim ne numrin : 049430113.

  1. Ndihmese e kuzhines / Prishtine
Pergjegjesite :
• Mirembajtje e vendit te punes.
• Larje e eneve dhe mjeteve te punes.
• Zierje te pastave .
• Ndihmese ne proceduren e punes ne kuzhine.
 
Orari nje jave paradite 8:00-16:00 , java tjeter pasdite 16:00-00:00.
Nje dite te javes pushim.
Gjysme ore pauze.
Me kontrate pune.
 
Per aplikim ne numrin : 049430113.
Shikime 1518
Kategoria Gastronomi
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC