Newborn AM

Agjentë të gjuhës Gjermane

	 	 

New Born AM Sh.p.k është Kompani Gjermane e cila në fushën e Telekomunikacionit biznesin e saj në Kosovë e zhvillon për tri vite me radhë.

Me qëllim të zgjerimit dhe përforcimit të ekipit tonë, ne kërkojmë:           

Agjentë të gjuhës Gjermane

Ofrojmë:

  • Pagë Bruto 600 Euro + Bonus + Provision + Abschluss
  • Kontratë pune sipas Legjislacionit të Kosovës
  • Ambient miqësor dhe profesional të punës
  • Orar të plotë:    Hëne – Enjte : 08:00 – 16:30 dhe të Premteve : 08:00 – 14:00

Kualifikimet e kërkuara :

  • Njohuri të shkelqyera në të folur dhe në të shkruar
  • Njohuri bazike të teknologjisë (MS Office)
  • Të jeni të motivuar dhe të përkushtuar për punë

Detyrat:

  • Caktimi i termineve me klientët – Jo shitje

Të interesuarit mund të Aplikojnë përmes E-mail adresës : newbornam@gmail.com

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë.

Afati i fundit per aplikim: 10.12.2021

Shikime 1509
Kategoria Telekomunikim
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC