Farmatech

Vende te lira pune

	 	 

KONKURS PER VEND TE LIRE PUNE

Farmatech shpk me seli ne Prishtine distributor eskluziv i markave me te njohura ne fushen e farmacise si LFM, Scharper, Curasept, Isomar, Mister Baby, Montefarmaco, Novexpert etj, ka hapur konkurs per vend te lire pune si: Perfaqesues/e mjekesor/e per CuraseptKandidati/ja duhet te plotesoje kushtet e meposhtme:

  • Te kete arsim mundesisht ne farmaci, mjekesi, stomatologji apo ne fushe te perafert. Preferohet nga lemia e stomatologjise (doktor apo teknik i stomatologjise)
  • Te zoteroje patente
  • Te kete aftesi shume te mira ne komunikim dhe prezantim produktesh
  • Te jete ambicioz/e
  • Te jete e afte te punoje ne grup.
  • Preferohet qe kandidati/ja te kete eksperience pune ne kete profil.
  • Pagesa e kenaqshme.Personat e interesuar të dërgojnë CV ne info@farmatech.net
Shikime 2327
Kategoria Shitje
Skadon 6 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC