N.T.P FORCA

Punëtor për Ngarkim dhe Transport të Qeramikës (2)

	 	 

FORCA QERAMIKE - SANITARI ofron pune per:

Punetor per ngarkim dhe transport te qeramikes (2)

Pergjegjesite: 
  • Bartja e mallerave ne destinacion te caktuar tek klienti
  • Pergjegjes per sasin e mallit te pranuar
  • Pergjegjes dhe te kujdeset per gjendjen e automjetit.

Kushtet: 

  • Mosha nga 18 - 40 vjeç, mundesisht te jene banor nga rrethina e Fushe Kosoves,
  • Personat e  interesuar duhet te posedojne leje qarkullimi kategoria B.

Per me shume informata kontaktoni ne numer telefoni, orari i punes nga ora 08:00h / 18:00h, pagesa sipas marreveshjes.

Adresa: Rruga e Pejes, Fushe Kosove

Aplikoni duke kontaktuar ne numrin: +383 49 390 821

Afati i fundit per aplikim: 10.12.2021

Shikime 783
Kategoria Të tjera
Skadon 9 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC