Meridian Express

Vende të lira të punës

	 	 

Vende të lira të punës

Me moton “n’derë t’shtëpisë”, Meridian Express operon me 42 dyqane në territorin e Kosovës me  qëllim të vetëm që të shërbejmë konsumatorët tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes.

Fokusi ynë ndër vite vazhdon të mbetet zhvillimi i vazhdueshëm profesional i punonjësve dhe krijimi i një ambienti pozitiv dhe etik të punës, prandaj ne ju inkurajojmë që t’i bashkangjiteni familjes tonë në pozitat e lira si më poshtë:

 1. Përgjegjës/e i/e Ndërrimit
 2. Përgjegjës/e i/e Pikës në Food Services
 3. Asistent Menaxher i Pikës në Food Services
 4. Arkëtar/e
 5. Sektorist/e
 6. Mirëmbajtës/e
 7. Asistent/e Kuzhinier/e
 8. Punëtor/e në Food Service
 9. Kuzhinier/e
 10. Shitës/e
 11. Kamarier/e
 12. Barist/e

Pozitat janë të hapura në Prishtinë për lokacionin e ri në Dragodan.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në në e-mail adresën apliko@meridianexpress.com

Konkursi do të jetë i hapur deri më 10 Dhjetor 2021.

Shikime 4319
Kategoria Shitje
Skadon 3 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC