Non-Disclosed Client

Punëtore Pastrimi për Shtëpi

	 	 

Ky konkurs nuk është thirrje punësimi nga KosovaJob, por është i publikuar në emër të njërit nga klientët e KosovaJob, identiteti i të cilit me kërkesë të klientit mbetet anonim.


Shpallet vend i lire pune per:

Punëtore Pastrimi per Shtëpi

Kushtet:

  • Te keni pervoje pune dhe te jeni ne moshen 30-40 vjeq

Orari:

08:00 - 15:30, e hene deri te premten dhe dy te shtuna ne muaj.

Paga: 350 euro

Shtepia ndodhet ne lagjen Marigona Residence, Qagllavice / Prishtine.

Aplikoni duke kontaktuar ne numrin: 049888247 viber ose whatsup, deri me 09.12.2021 

Shikime 1170
Kategoria Të tjera
Skadon 8 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC