GERMANIKOS

10 motra / teknik medicinal - Gjermani

	 	 

Kompania Germanikos GmbH kërkon 10 motra / teknik medicinal për ndërmjëtsim në Gjermani.

Të gjithë kandidatët duhet të kenë:

 • Diplomen e fakultetit ose te shkollës së mesme;
 • Licencen për punë;
 • Nivelin B1-B2 të gjuhës gjermane;

Kushtet që ne ofrojmë:

 • Ne ju ofrojmë vende pune në klinika gjermane shtetërore;
  pagesa me tarifa shtetërore gjermane;
 • Njohje te profesionit mbrenda 6 muajve;
 • Ne i presim në Aeroport dhe i dërgojme në Klinikë;
 • Bëjme gjetjen e banesës;
 • Lajmrojmë në Qytet, Bankë, Sigurim shëndetësor, në entin për tatim;
 • Kandidatët kanë obligim vetëm shpenzimet që kërkon Qeveria gjermane për njohjen e profesionit (pasi që ne i kemi gratis shërbimet tona për të gjithë kandidatët në trevat Shqiptare)

Mënyra e aplikimit:

Ju mund të na kontaktoni në numrin: 004917631510378 ne Viber apo WhatsApp

Shikime 2767
Kategoria Shëndetësi
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC