Express Store

Menaxher/e Kuzhine

	 	 

KONKURS PUNE 

Pozitat: Menaxher/e Kuzhine

Vendi: Pejë

Lloji: Orari plotë

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  •  Njohuri rreth paisjeve teknike te kuzhinës
  •  Njohuri për përgaditje të ushqimeve
  • Të jetë profesional dhe i shkathët në fushën e gastronomisë
  • Përgjegjës për zhvillim dhe menaxhim te stafit.

Ju përfitoni:

  • Saktësi në pagë
  • Sigurim Shëndetësorë
  • Asistencë edukim dhe trajnime shtesë
  • Rekreacion

Express Store - "2 HapaLarg"-Kompaniamë e re në vend me rrjetin e saj të marketeve te shitjes me pakicë,  është duke kërkuar  punëtor të zellshëm, ambicioz dhe të gatshëm për punë dhe sfida të reja.

Procesi i Aplikimit:

Të gjithë të intersuarit për këtë vend pune që ofrohet  me benefitet dhe mundesi të më të mira në treg, mund të aplikojnë online duke dërguar CV ne adresën elektronike:hr@expressstore-ks.com

Konkursi mbetet i hapur nga data: 08.11.2021 deri me 29.11.2021 .

Shikime 1126
Kategoria Menaxhment
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC