XACT Telesolutions

Gjermanofolës/e për Projektet Kaffee Partner & Infoclick

	 	 

Kërkojmë gjermanofolës për projektet:

Kaffee Partner
Infoclick

XACT si çdo herë është e përkushtuar për të krijuar mundësi të reja dhe të përshtatshme për punë.

OFROJMË:

  • Pagë atraktive duke filluar, nga 600€, 800€ 
  • Bonuse atraktive që tejkalojnë pagën
  • Ambient miqësor 
  • Orar të plotë 
  • Hënë - e premte nga ora 09:00-17:00.

Kualifikimet e kërkuara:

  • Aftësi të mira komunikimi në gjuhë gjermane, niveli B1
  • Të jeni të motivuar dhe të përkushtuar për punë.

Të interesuarit mund të Aplikojnë përmes telefonit: 045 566 544 (Whatsapp & Viber),

E-Mail: xactelesolutions@gmail.com

Ju ftojmë të bëheni pjesë e ekipës tonë!

Afati i fundit per aplikim: 05.12.2021

Shikime 1433
Kategoria Telekomunikim
Skadon 4 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC