KRU “Gjakova” SH.A

Kryeshef Ekzekutiv, Zyrtar/e Kryesor/e Financiar dhe i Thesarit (Alb / Srb)

	 	 

Aplikacioni mund te merret ne webfaqen e kompanise: www.kru-gjakova.com 

Shikime 699
Kategoria Administratë
Skadon 3 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjakovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC