Miradi Fish

Përfaqësues/e i/e Shitjes

	 	 

MIradi Fish, me lokacion ne Miradi te Poshtme -  Fushe Kosove kërkon punëtor/e për poziten:

Përfaqësues/e i/e Shitjes

Detyrat:

  • Kontraktimi i klienteve per shitjen e Troftes;
  • Mbikëqyrje e klientëve ne rajonin përkatës;
  • Këshillimi i klientëve gjatë blerjes;
  • Prezantimi i produkteve të ndryshme dhe ofertave;
  • Pershpejton zgjidhjen e problemeve dhe ankesave te klienteve;
  • Bashkëpunim i ngushtë me koleget e departamenteve te tjera.

Kriteret:

  • Preferohet te kete nje eksperience te meparshme ne fushen e shitjeve;
  • Te kete aftesi shume te mira komunikuese;
  • Te disponoje Patente shoferi.

Te interesuarit mund te dergojne CV-ne e tyre ne adresën: valon@miradifish.com duke shenuar poziten per te cilin aplikon ne subjektin e emailit.

Gjithashtu, kontakto ne Viber per me shume info ne numrin: +44 79 9973 2867

Shikime 1481
Kategoria Shitje
Skadon 8 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC