Opal Dent

Asistente stomatologjike me përvojë pune dhe licencë

	 	 
Ordinanca Stomatologjike Opal Dent në Prishtinë

Shpall konkurs pune për:

  • Asistente stomatologjike me përvojë pune dhe licencë

Kualifikimet:

  • Të jetë e licensuar
  • Të paktën 3 vite përvojë pune
Shikime 727
Kategoria Shëndetësi
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC