Cacharel

Shitës/e

	 	 

Cacharel kërkon Shitës/e (FULL TIME) për lokalin në qytetin e Prishtinës, në qendren tregtare “Albi Mall” një nga brendet më prestigjioze të modes.

Pergjegjësitë kryesore:

 • Ofrimi i një shërbimi cilësor, profesional dhe të kënaqshëm te  klientët;
 • Të kryen prezanitimin e produkteve tek klientët e dyqanit;
 • Ndjek procedurat e shitjes që në momentin e ardhjes së klientit;
 • Informon klientët për koleksionet e reja dhe përshtat nevojat e klientit sipas koleksioneve te markës;
 • Vendos artikujt ne dyqan sipas masava dhe rregullave të Brendit;
 • Merret me zëvendsimin e artikujve qe mungojnë në dyqan;
 • Kujdeset që dhoma e provës dhe ambientet e dyqanit te janë te rregulluara dhe të pastërta;
 • Mbanë përgjegjësi për mallin që ka në dyqan.

Kerkesat për këtë pozicion janë:

 • Të ketë të  përfunduar shkollen e mesme (Diploma Univeritare është avantazh);
 • Etikë e lartë profesionale dhe orientim drejtë shërbimit ndaj klientit;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe shitjeje;
 • Të jetë e motivuar e besueshme dhe me deshirë për të punuar;
 • Të zotërojë mirë gjuhën Angleze (është avantazh)

Aplikoni permes email adreses: leutrim.jashari@prestigef.com

Numri telefonit: +38345111977

Afati i fundit per aplikim: 01.12.2021

Shikime 1119
Kategoria Shitje
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC