MAK Cosmetics

Menaxher/e  (Farmaci, Barantore), Menaxher/e

	 	 

Menaxher/e (1) (Farmaci, Barantore)

Menaxher/e (1)

  • Kryen detyra tjera te caktuara nga mbikëqyrësi;
  • Paga lartë osht caktu por ka  mundesi edhe % të gjithë ata që mendojn që kan vetbesim  dhe kan aftrsi të mira komunikues dhe aftesi menagjuese  Mak Cosmetics i garanton një pagë europiane   dhe punë jetë gjatë pran kompanis;

Kualifikimet dhe kriteret e nevojshme

  • Përvojë pune 2 vjet në departament të sa paku 2 vite në lemin e shitjes dhe promovimit të produkteve Kozmetike profesionale;
  • Shkathtësi të shkëlqyera komunikative dhe negociuese;
  • Leja e vozitjes – kategoria B.

Ju lutem ti dergoni CV tuja ne email

miacosmetica@hotmail.com

Shikime 2502
Kategoria Menaxhment
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC