Best Brands

Agjent/e Tregtar/e (2)

	 	 

Best Brands SHPK shpall konkurs per vende te lire pune per:

Agjent/e Tregtar/e (2)

Detyrat dhe pergjegjesite:

  • Te mirembaje rrjetin e klienteve ekzistues dhe te identifikoje kliente te ri.
  • Te prezantoje ne menyre profesionale produktet qe ka katallogu i shitjeve.
  • Bazuar ne kerkesat e marra nga klientet, te dergoje porosite ne baza ditore.
  • Te identifikoje nevojat per produkte te klienteve dhe jep propozime te ndryshme.
  • Te raportoje ne baze ditore per shitjet ne zonen perkatese.
  • Te ofroje sherbim klienteve, si para, po ashtu dhe pas shitjes.
  • Te zbatoje procedurat ne fuqi dhe rregulloren e brendshme te kompanise.
  • Detyra te tjera sic nevojiten/kerkohen.

Te interesuarit/at te dergojne CV-ne e tyre ne email bestbrands.ks@gmail.com ose te lajmerohen personalisht ne zyret Best Brands Rr. Dardanet nr.30, Prishtine apo te na kontaktojne permes Tel. +38645153153

Afati i fundit per aplikim: 01.12.2021

Shikime 2714
Kategoria Shitje
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC