Eurometal

Elektricist, Ndihmës Saldues (5), Depoist

	 	 
Eurometal shpall konkurs per:
 
Elektricist,
Ndihmes saldues (5),
Depoist
 
Kualifikimet:
  • Të ketë përvojë pune relevante;
  • I aftë për pune dhe të punojë në mënyrë të pavarur apo ne grupe;

Të gjithë të interesuarit te na kontaktojne ne numrin: 049/426060prej orës 08:00-17:00.

Afati i fundit per aplikim: 28.11.2021

Shikime 985
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC