Manami

Kamariere (F)

	 	 

Hotel Manami, është hoteli më i ri në kryeqytet, me lokacion në qendër të tij, afër institucioneve shtetërore, kulturore dhe arstike.  

Hotel Manami ofron dhoma moderne e të rehatshme dhe një bar shumë të ngrohtë, për të cilin ne po shpallim konkurs per nje kamariere(femër)

Cfare ofrojmë ne për puntorët tone: 

  • Pagë mbi konkurrentët, 
  • Ambient te ngrohtë pune, 
  • Pushim 2 ditë në javë 
  • Mundësi avansimi 
  • Trajnime profesionale, etj! 

Të gjitha ato të interesuarat,te na kontaktojne permes telefonit: +38349536537 ose t’ imund të dërgojnë CV e tyre tek emaili info@manamihotel.com

Shikime 1607
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC