ECOINN

Konsulent/e i/e Shitjes (40), Telefoniste (10)

	 	 

Ke nevojë për pune?

Apo  ndoshta nuk jeni të kënaqur me vendin aktual të punes dhe doni një ndryshim në karriere.

Nëse po, Apliko pë vendin ideal për të punuar duke kontaktuar këtë numer: 

045 900 045

Shikime 7286
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC