Stella Petrol

Shitës i Derivateve (3)

	 	 

KONKURS PUNE

 Stella Petrol hap konkurs për shitës të derivateve në Prishtinë.

  • Mirepritja e klientëve dhe të kuptuarit e nevojave të tyre, dhënia e përgjigjeve profesionale në bazë të kerkesave.
  • T’i furnizojë klinetet me derivate sipas kërkesave të tyre
  • Përkujdeset për raftet (vendosja dhe largimi i artikujve)
  • Orari i punës 8 orë
  • Bashkëpunon me tërë stafin

Të interesuarit të na shkruajnë në numrin e telefonit 049-408-534 ose të dërgoni CV në emailin stellaprishtine@gmail.com

Shikime 1352
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC