Paşa Döner

Furrëtar/e (4), Ndihmës/e Donerist (4)

	 	 

Pasa Doner është në rritje të menysë si dhe kërkon bashkëpunëtorë. Pasi që jemi në rritje të stafit, si lider i donerit kërkojmë personel të shkathët dhe hapim konkurs për këto pozita:

  1. Furrëtar/e (4)
  2. Ndihmës/e Donerist (4)

Lokacioni: Albi Mall

Detyrat dhe përgjegjësitë për pozitat e kërkuara:

  • Përvoje pune së paku një vjeçare;
  • Përgjegjësi në punë;
  • Aftësi të punës nën presion;
  • Aftësi për punë ekipore;

Të interesuarit/at mund të aplikojnë duke klikuar ne butonin "APLIKO"

Shikime 1394
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC