Albi Group

Menaxher/e të blerjes dhe furnizimit (3)

	 	 

Per te aplikuar,ju lutemi dergoni CV-ne hr@albicenter.com  deri me 15.11.2021

Shikime 2941
Kategoria Menaxhment
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC