Nuka Home

Arkatare

	 	 

Nuka Home me seli ne Cagllavice, shpall konkurs pune per:

Arkatare

Kandidatet preferohet te kene pervoje pune, por nuk eshte e domosdoshme.

Orari i punes: 12:00 - 20.00

Te punesuarat do te kene kontrate te punes sipas ligjit te Kosoves me te gjitha detyrat dhe benefitet sic i perkasin nje te punesuari.

Te interesuarat te dergojne CV-te e tyre ne email adresen: info@nukagroup.com

Afati i fundit per aplikim: 19.11.2021

 

 

Shikime 4022
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC