Studio Moderna

Agjent/e i/e Thirrjeve në Gjuhën Shqipe (Remote)

	 	 

Kompania ndërkombetare Studio Moderna kërkon Call Center Agjent/e ne Gjuhen Shqipe

#PUNO NGA SHTËPIA

Nëse:

 • Je ai shoku/shoqja qe gjithmone  ki dicka per te thënë,
 • Nëse edhe t’shpisë të kanë thënë që flet shumë,
 • Din dhe ki njohuri mbi shitjen.

Mos mendo dy herë, apliko menjëherë!

Kemi vend per JU

I përzgjedhur do të jesh nëse ke :

 • Aftësi te mira kompjuterike,
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi, ndërpersonale dhe përvojë pune në sektorin për shërbim ndaj klientit.
 • Veteiniciative dhe vullnet per te ushtruar detyren ne menyre profesionale,
 • Kujdes ndaj detajeve dhe ke aftesi te mira organizative,
 • Natyre miqesore dhe te pelqen te punosh ne ekip,
 • Aftesi te qendrosh I qete gjate presionit dhe te veprosh ne menyre flexibile.

Cfarë ne ofrojmë:

 • Page konkuruese bazuar ne aftësitë e juaja komunikative , baze+ bonuse,
 • Orar  fleksibil, me mundesi pune nga rehatija e shtepise,
 • Ambient pune te hapur, inspirues dhe garues.,
 • Trajnime profesionale ne shitje,
 • Zhvillim personal ne shitje, menaxhment dhe marketing,
 • Mundësi për avansim ne karrierë.

Jeni personi i duhur për ekipin tone?

Dërgoni CV-në apliko.callcenter@studio-moderna.com , me titullin ‘’Agjent ne Call Center”

Shënim: Ne do të marrim në konsideratë vetem aplikacionet e kompletuara  dhe do të kontaktojmë vetëm kandidatët e përzgjedhur.

Për më shumë informata mund të drejtoheni në zyret tona në Studio Moderna SH.P.K Rr.Ukshin Hoti, C3/3B, #120, Prishtinë – Kosovë

Afati i fundit per aplikim: 19.11.2021

Shikime 13423
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC