Solu Group

Call Agent (20), Team Leader (2)

	 	 

Kompania Solu Group hap konkurs për këto pozita:

Call Agent (20),
Team Leader (2)

Kualifikimet:

  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi, ndërpersonale dhe përvojë pune në sektorin për shërbim ndaj klientit,
  • Aftësi të mira kompjuterike,
  • Aftësi te mira organizative,
  • Aftësi të punës nën presion.

Ne ofrojmë

  • Pagë konkuruese bazuar ne aftësitë e juaja komunikative,
  • Ambient i mire pune,
  • Trajnime profesionale ne shitje,
  • Zhvillim personal ne shitje, menaxhment dhe marketing,
  • Mundësi për avansim ne karrierë.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në në email adresën: aplikosolugroup@gmail.com

Ne Subject te ceket pozita per te cilen aplikoni.

Afati i fundit per aplikim: 18.11.2021

 

Shikime 3992
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC