LIFESTYLE

Arkatar/e, Sektorist/e

	 	 

Jemi ne kerkim per SEKTORIST/E dhe ARKATAR/E, persona te cilet kane njohuri, ju pelqen te punojne dhe te kalojne kohe ne nje dyqan elite me llojllojshmeri veshjesh!

 Tiparet qe duhet ti zoterosh, per te punuar ne LIFESTYLE: 

  • Komunikimi
  • Puna ekipore
  • Vetemotivimi
  • Menaxhimi i kohes
  • Fleksibiliteti ne pune
  • Njohes i/e gjuhes letrare shqipe
  • Njohes i/e gjuhes angleze
  • Njohja e gjuheve tjera- perparesi!
  • Njohuri mbi materialet dhe ngjyrat e modes
  • Njohja e softuereve kompjuterik- jo e detyrueshme.

Nese akoma mendon qe je nder personat

qe ne po kerkojme, te lutem ploteso formen ne linkun me poshte:

https://forms.gle/QmdJLSTWLaXVUctf7

Shikime 2739
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC