Hotel International Prishtina

Recepsionist/Night auditor (M), Shtepiak (M), Kamarier (M) (2)

	 	 

Hotel International Prishtina & SPA shpall konkurs:

Pozita: Recepsionist/Night auditor (M-mbi 30 Vjec)

Përgjegjësitë:

 • Siguron shërbime cilësore  për të gjithë mysafirët e hotelit
 • Pritja me mirësjellje e mysafirëve të cilët kanë arritur në hotel
 • Evidentimi  i problemeve në hapësirën e hotelit gjatë ndërrimit së natës
 • Kryerja e pagesave për shërbimet e ofruara nga hoteli

Aftësitë:

 • Njohja e punës me kompjuter dhe programet MS Office
 • Njohja e gjuhës angleze
 • Të jetë komunikativë
 • I/e motivuar për punë

Pozita:  Shtepiak/Punetor teknik (M)

Aftësitë e kërkuara:

 • -Të ketë paraqitje profesionale
 • -Përvojë pune si mirëmbajtes/shtepiak
 • -Njohuri rreth puneve teknike dhe të jetë korrekt në punë

Pozita :Kamarier (M) – 2 pozita te hapura

 • Përgjegjësitë:
 • Siguron shërbime cilësore  për të gjithë mysafirët e hotelit
 • Marrja e porosive dhe servimi i porosive për klientët e hotelit
 • Inkasimi i pagesave 

Aftësitë:

 • Njohja e gjuhës angleze e preferueshme
 • Të jetë komunikativë
 • I/e motivuar për punë
 • Të ketë paraqitje profesionale

Të gjithë te interesuarit të na kontaktojnë në email: info@hotelinternationalprishtina.com

Ose te telefonojne ne numrin: 038 600 222

Me respekt

Hotel International Prishtina & SPA

 

Shikime 1806
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC