The Tea Terrace

Kamariere

	 	 

The Tea Terrace

Shpall Konkurs per: 

  1. Kamariere (1 vende)

Detyrat:

  • Te kete pervoje pune si kamariere,
  • Te kete deshire dhe ambicje per te punuar,
  • Te jete e gatshem per te punuar me orar te zgjatur nese eshte nevoja si dhe me nderrime,

Kualifikimet:

  • Shkolla e mesme e perfunduar,
  • Pervoja e punes (e preferueshme),

Të interesuarit mund të lajmërohen në ketë nr te tel apo viber: +383 44 831 452

Instagram: gp_teaterrace

Shikime 371
Kategoria Gastronomi
Skadon 20 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC