Mantro Caffe

Kamarier (2)

	 	 

M A N T R O 

Shpall Konkurs per: 

  1. Kamarier (2 vende)

Detyrat:

  • Te kete pervoje pune si kamarier,
  • Te kete deshire dhe ambicje per te punuar,
  • Te jete i gatshem per te punuar me orar te zgjatur nese eshte nevoja si dhe me nderrime,

Kualifikimet:

  • Shkolla e mesme e perfunduar,
  • Pervoja e punes (e preferueshme),

Të interesuarit mund të lajmërohen në ketë nr: tel apo viber: +383 49 726 282

Shikime 894
Kategoria Gastronomi
Skadon 19 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC