Me Lugë

Shitës/e, Kamarier/e, Ndihmës Kuzhinier/e

	 	 

MeLugë është brend i ri i restaurantit që është hapur në Prishtinë.

MeLugë është restaurant i shërbimit të shpejtë të pjatave tradicionale kosovare. Vetë emri i restorantit tregon edhe konceptin e menduar te tij, e që është në shërbimin e ushqimit i cili hahet me lugë. Fokus specifik i brendit do të jetë shërbimi i ushqimit të shëndetshëm, i cili është pjesë ditore e çdo tavoline kosovare.

MeLugë është duke kërkuar:

  • Shitës/e;
  • Kamarier/e ;
  • Ndihmës kuzhinier/e.

Kualifikimet e kerkuara per keto pozita jane: 

  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi;
  • Aftësi në punë ekipore ;
  • Aftësi organizative ;
  • Obligative 1-2 vite përvojë pune në pozitën që aplikohet.

Të gjithe të interesuarit që dëshirojnë të aplikojnë, na kontaktoni në 048 111 701 çdo ditë pune nga ora 08:00h - 11:00h dhe nga ora 13:00 - 16:00h. 

Ju mirëpresim!

Shikime 563
Kategoria Gastronomi
Skadon 19 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC