Aztech Electronics

Menaxher/e, Zv.Menaxher/e, Shitës/e (4)

	 	 

Kompania AZTECH është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun Kosovar. Aktualisht kompania AZTECH zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të Kosovës.

Kompania AZTECH shpall konkurs vende të lira pune për pozitat:

Menaxher/e (1 Pozitë)

Zv.Menaxher/e (1 Pozitë)

Shitës/e (4 Pozita)

Vendi i punës: Suharekë

Kualifikimet:

 • Preferohet të ketë të përfunduar së paku shkollimin e lartë
 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese me klientët
 • Preferohet përvojë pune relevante në shitje me pakicë
 • Të jetë metodik dhe i/e organizuar
 • Fleksibil dhe i/e shpejt në zgjidhjen e problemeve
 • Njohuri shumë të mira në kompjuter
 • Njohuri shumë të mira rreth artikujve që ofron kompania
 • Preferohet leje e vozitjes (kategoria B)
 • Preferohet të jenë me vendbanim afër pikës së shitjes

Ne ofrojmë:

 • Ambient dinamik të punës
 • Mundësi reale të zhvillimit profesional
 • Njohje të teknologjisë sipas trendeve të fundit
 • Pagë konkuruese

Të interesuarit mund ta dërgojnë CV-në e tyre në: puna@aztech-ks.com

Afati për aplikim deri me datë: 10.11.2021

Për informatën tuaj, vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë nga Departamenti i Burimeve Njerëzore.

Shikime 1051
Kategoria Të tjera
Skadon 18 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Therandë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC