Stone Castle

Agjent/e i/e Shitjes

	 	 

Kompania Stonecastle Vineyards and Winery L.L.C me seli në Bërnjakë -Rahovec e cila merret me shitjen e verërave dhe pijeve alkoolike, shpall konkurs për pozitën: 

Agjent/e i/e Shitjes

për rajonin e Prishtinës.  

Kushtet e kërkuara janë : 

  •  Të ketë pervoje pune së paku tri vjet,  
  •  Të ketë aftësi të mira në shitje, negocim dhe komunikim,  
  •  Të ketë patentë shofer të kategorisë B, 
  •  Të ketë aftësi të mira bashkëpunimi dhe komunikimi në grup.   

Për informata shtesë, luteni që të lajmëroheni në numrat e telefonit +383 49 938 881, e mail: agron@stonecastlewine.com ose të paraqiten në zyrat e Kompanisë StoneCastle në Bërnjakë PN Rahovec çdo ditë pune nga ora 9.oo deri në 15.oo.   

Afati i fundit per aplikim: 10 Nentor, 2021

Shikime 1929
Kategoria Shitje
Skadon 18 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC