AB Bajrami sh.p.k

Mjeshtër për Pllaka Gipsi

	 	 

Kompania Ab Bajrami Sh.p.k shpall konkurs për disa vende pune per:

Mjeshtër për Pllaka Gipsi

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të kryejë punë profesionale me pllaka gipsi.

Kushtet për aplikim:

  • Përvojë pune minimum 2 vite,
  • Aftësi të punës në grup dhe të jetë korrekt në punë.

Kushtet që kompania ofron:

  • Siguri në vendin e punës,
  • Pagë konkurruese.

Aplikacionet të dërgohen në e-mailin: abbajrami@hotmail.com

Për informata shtesë kontaktoni +383 44/49 136 504

Afati i fundit per aplikim: 05.11.2021

Shikime 991
Kategoria Ndërtimtari
Skadon 10 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC