FLINE

Call Agent me Gjuhë Gjermane

	 	 

Nëse flisni Gjermanisht, atëherë apliko në contact@fline-go.com ose në Whatsapp / Viber , +38344523599

Të presin:

  • Inbound Kundensupport - shërbim & mbeshtetje ndaj klientit,
  • E - Commerce,
  • Pagë fikse + bonuse,
  • Fillo karrierën tuaj,
  • Prej zyrës ose në Home Office (Kompjuterin do ta veme në dispozicion për ju),
  • Full Time / Part Time,
  • Kontratë të punës dhe benifite të tjera.

Koha për rekrutim: 04/10 - 30/10/2021.

Zyra: Prishtinë

Data e fillimit të grupit të parë në projekt është 11 tetor.

Trajnimi paguhet, ndersa paga fillon nga dita e parë që ju bashkoheni në FLINE.

Shikime 2003
Kategoria Telekomunikim
Skadon 7 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC