BAI Center

Shitëse, Monterë (Magjistralja Prishtinë - Ferizaj)

	 	 

Shitëse


Addresa: Magjistralja Prishtine-Ferizaj (Afer Udhekryqit te Janjeves)

Email: bai.center@hotmail.com

Numrat Kontaktues : 044/630-909 ose 045/222-073


Lamia: Hidrosanitari

Detyrat dhe pergjithsite: Prezantimi dhe shitja e produkteve


Kandidatet duhet te kene aftesi te mira komunikative me klient.


Kerkojm MONTERA ne Mobileri

Fabrika per prodhimin e kuzhinave dhe mobileve kerkon:

Montera

Addresa: Magjistralja Prishtine-Ferizaj (Afer Udhekryqit te Janjeves)

Email: bai.center@hotmail.com

Numrat Kontaktues : 045222073 ose 044630909

Mund te aplikoni duke derguar CV ne email,ose te vizitoni zyret tona. Ju faleminderit.

Shikime 555
Kategoria Shitje
Skadon 11 ditë
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC