KAAGE - Arrë

Promotere (Prishtinë, Prizren)

	 	 


Dergoni CV dhe dokumentet tjera percjellese ne email: hr@migros-group.com

Shikime 1955
Kategoria Shitje
Skadon 8 ditë
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC