Eurocosmetics

Agjent/e i/e Shitjes (Komercialistë në terren)

	 	 

 Eurocosmetics kerkon(1) Agjent/e i/e Shitjes(Komercialistë në terren) per prezantimin dhe shitjen e produkteve higjenike/kozmetike ne zingjiret e dyqaneve ne Kosove. 

  • Personi ka per detyre te vizitoje pikat e ndryshme te bashkepunetoreve tone neper gjithe Kosoven andaj leja e vozitjes (patent shoferi) B1 eshte i domosdoshem. 
  • Cdo dite vizitohet nje qytet ne Kosove dhe brenda atij qyteti vizitohen nje numer i caktuar i pikave te shitjes me te cilet ne bashkepunojme.
  • Aty merren porosite, dorezohen faturat, prezentohen produktet e reja ne momentin qe kemi prurje te reja.
  • Pikenisja behet nga Prishtina cdo dite dhe orari i punes eshte i rregullt.
  • E diela eshte pushim dhe te Shtuneve punohet 2-3 ore nje jave po dhe nje jave jo. 
  • Paga eshte motivuese dhe ne nivel me pagat ne vend

Te interesuarit le te aplikojne duke i derguar CV-te ne kete email: viona@eurocosmetics.biz

Shikime 4308
Kategoria Shitje
Skadon 3 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC