Palma Furniture

Punëtorë në linjën e Prodhimit të dyerve (3x)

	 	 

Palma Furniture

Hap konkurs për:

Punëtorë në linjën e Prodhimit të dyerve (3x)


Kushtet:

  • Të jetë kreativ/e dhe i/e gatshëm/e të punoj në ekip;
  • Të ketë aftësi organizuese dhe komunikuese;
  • Njohuri elementare në lëminë perkatese;
  • I përgjegjshëm, komunikues dhe bashkëpunues;
  • Të ketë pervoje pune ne rrethine te Gjilanit.

Të interesuarit të dërgojnë CV ose të plotësojnë aplikacionin në showroomet tona në Gjilan. Per informata shtese lajmeroni ne kete numer +38349480236.

Shikime 1690
Kategoria Të tjera
Skadon 6 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC