YLLI PASHTRIKU

Agjente të Shitjes (Prishtinë 4, Gjakovë 2) - Femra

	 	 

SH.P.K.YLLI PASHTRIKU  eshte kompani me pervoje shumevjeqare ne industrine e lengjeve dhe hotelerise.

Te gjithe te interesuarat qe duan te jene pjese e stafit tone ,ftohen te aplikojne per pozitat e hapura:
 
Agjente të Shitjes per Prishtine (4) - Femra
Agjente të Shitjes per Gjakove (2) - Femra
 
DISA NGA DETYRAT KRYESORE PER POZITEN:
  • Ruan kliente ekzistues dhe gjen kliente te ri,
  • Zgjeron rrjetin dhe distribuimin e produkteve.
KUALIFIKIMET
  • Patent shofer kategoria B,
  • T'i pershtatet orarit te punes,
  • Te jete e gatshme per pune ekipore.
SI TE APLIKOHET:
 
Cv e juaj mund ti dergoni ne email adress: ylli_pashtriku@hotmail.com apo te kontaktoni ne nr.tel:
044-260-960
+38343833320
+38349507555
 
Afati i fundit per aplikim: 29.10.2021
 
 
Shikime 2073
Kategoria Shitje
Skadon 6 ditë
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC