KRK LLC

Agjent/e

	 	 
Agjent /e per rrafshin e Dukagjinit.

Kerkohen:

  • Sfidues te ri ne kete pune.
  • Mosha mesatare 20 deri 35 vjet.
  • Orari punes Hene - Premte

Kompania eshte nen-distributor i brendeve, Haribo, Sharm, Vicianum,Vitamin, dhe Mix Cosmetics.

KRK LLC Adresa Gjakove, 

CV-të le te dergohen ne kete email: 

korabkryeziu@gmail.com

Shikime 2274
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Gjakovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC