Fresh-co shpk

Punëtor/e në Repartin e Prodhimit (5)

	 	 

Kompania Fresh-Co në Pejë e cila merret me prodhimin e produkteve higjienike shpall konkurs për vend pune në pozitën:

Punëtor/e në Repartin e Prodhimit (5 Pozita)

Detyrat e punës

  • Përgjegjës për pozitën ku i caktohet në prodhim;
  • Të ketë kujdes të veçant gjatë procesit të prodhimit;
  • Asiston ose zëvëndëson koleget tjer sipas nevojës.

Kualifikimet

  • Të jetë në gjendje të punojë nën presion;
  • Të jetë në gjendje të punojë në grup;
  • Të jetë i motivuar dhe i kujdesshëm në detyrat që i caktohen;
  • Përparësi kan kandidatët që kanë eksperiencë pune në prodhim;
  • Përparësi kanë kanditatët që kanë njohuri për makinerit prodhuese.

Konkursi mbetet i hapur deri me 18 Tetor, 2021

Të gjithë të interesuarit duhet të dërgojnë CV me fotografi, në e-mail eraj.sedefi@fresh-co.net  

Kandidatët e përzgjedhur ftohen në intervistë.

 

Shikime 2151
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC